ÖZAK TRABZON ARTVİNLİLER VE TRABZON SERVİSÇİLER DERNEĞİ ÜYELERİNE YEMEK DÜZENLEDİ


AK Parti Trabzon’da seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. AK Parti Trabzon Milletvekili, Devlet Eski Bakanı Faruk Nafiz Özak, Trabzon Artvinliler Derneği ve Trabzon Servisciler Odası üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, AK parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, AK Parti Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç ve çok sayıda davetlinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan Özak”  En sevdiğimiz varlıklarımız çocuklarımızı teslim ettiğimiz, dürüst namuslu insanlar servis işini yapan insanlar. Siz çocuğunuzu kime teslim edersiniz. Allah onlardan razı olsun. Onlar çok sabırlı, hoşgörülü, güler yüzlü, şefkatli. Zaman zaman amca, dayı abi olarak çocukları evlerine ulaştırıyorlar. 20 sene sonra bakıyorlar ki o taşıdığı çocuk bakan olup milletvekili olmuş. Burada dile getirdikleri plaka sorunu zor bir sorun değil. Bunları emniyet müdürü ve vali ile görüşerek çözmeye çalışacağız. 


“ARTVİNLİLER BU MİLLETİN ÇİMENTOSUDUR”

Artvinliler bu milletin çimentosu. Artvin şoförü trafikte hiç hata yapmaz, yol verir ve çok okur. Artvin’in 10 katı insan büyükşehirlerde var. Hangi partiden olursanız olun hepinize saygı duyuyorum. İyi ki sandık var, demokrasi var partiler var. Demokrasi olmasa seçim yok, iradeniz yok sürü gibi insanlar gidecekler bir kişi ne derse o olacak. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir diyen Mustafa Kemal Atatürk’e onun silah arkadaşlarına diğer siyasetçilere ve Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz. AK Partiyi kapatmak istediler, anayasanın önünü kesmek istediler. Şimdi de başka bir sistem var. Milli irade hırsızlığı buna dur dememiz lazım. Hangisini seviyorsanız ona oy verin hepinize saygı duyuyoruz. Ama şu 12 yıldır güven ve istikrarda oluşan tabloyu görün ve bu istikrarı devam edelim. Diğer siyasilere de saygı duyuyoruz. Bu yemeğe gelmeniz sizin AK Partili olduğunuzu göstermiyor sizin demokrasiye saygınızı gösteriyor. Onun için hepinize teşekkür ediyorum. Trabzon’a herkes gıpta ediyor. Büyükşehir olduk bunu AK Parti yaptı. Büyükşehir olmak farklıdır. Şimdi daha fazla yatırım olacağız. Merkez ilçenin sınırları genişledi ve daha çok yatırım alacak” dedi.
GÜNNAR: AHMET METİN GENÇ KARDEŞİMİZ “ORTAHİSAR BELEDİYESİNİ” SİZİN EVİNİZ YAPACAK

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar konuşmasında “ sizlerle birlikte olmaktan mutluluk yaşıyoruz. Bizlere oy verseniz de vermeseniz de sizlerin yanındayız. Ama bu salonda şunu gördüm. Büyük bir çoğunluğunuz Türkiye’nin önünü kapatacak olan o akıla karşı olacak ve 2023’e ulaşma yolunda bizi destekleyeceksiniz. Genç bir kardeşiniz, esnafın, servisçinin, dolmuşçunun, sanayicinin derdini bilen, her gününü onlarla geçiren sevgili Ahmet Metin Genç kardeşimiz, inşallah Ortahisar’a belediye başkanı olduktan sonra orayı sizin eviniz yapacaktır. Bunun garantisini sizlere veriyorum. AK Parti yüksek oy oranıyla başbakanımızın yüzünü yeniden güldüreceğini umut ediyorum. Biz şu anda diğer siyasi partilerin toplamından daha fazla oy alıyoruz. Bu bizim değil sizin başarınız. Çünkü bu partiyi milletimiz kurdu. Milletin gönlünde taht kurduk” dedi.

GÜNNAR: “2023’DE DÜNYANIN EN BÜYÜK ONUNCU EKONOMİSİNE SAHİP OLACAĞIZ”

Günnar sözlerini şöyle sürdürdü: “2023 hedefine siz ne büyük hedef koyuyorsunuz denildi. Şunun şurasında 2023’e 9 yıl kaldı. İnşallah 2023’de dünyanın en büyük onuncu ekonomisine sahip olacağız. Biz birlik ve beraberliğimizden taviz vermeden, bütün partilileri kardeşimiz, hemşerimiz vatandaşımız olarak görüyor ve kucaklıyor, siyasetimizi de bu şekilde yapıyoruz. Biz Türk halkının ta kendisiyiz. O yüzden bu başarıları elde ediyoruz. Dolar bir buçuk ay önce 1,8 TL’ydi. Şimdi dublajlarla, montajlarla bir takım oyunlarla ekonominin bu duruma nasıl geldiğini hepimiz biliyoruz.” 

GENÇ: “SİZLERİN DESTEĞİ İLE HİZMETE TALİBİZ”

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç ise konuşmasında şunları söyledi. “2001 yılı önemli bir yıl geriye dönüp baktığımızda ülkemizin çok değerli insanları beraberce milli iradeyi gerçek iradeye yansıtacak bir lider görev aldı. Başbakanımız görev aldı. Tek amacı bu ülkeye hizmet etmek olan başbakanımız gece gündüz demeden az uyuyarak bu ülkeye çok hizmetler yaptı. Milletimizin kurduğu partinin kuruluşunda görev aldık. Milli iradenin bu ülkenin gerçekten milletinin kendi iradesinin tecelli ederek yönetilmesini istemeyen uluslararası güçler var. Maalesef geldiğimiz nokta itibari ile bölgesinde güçlü etkili yetkili bir Türkiye istenmiyor. Söz sahibi bir müslüman ülke istenmiyor. Bizlerde Trabzon’da Büyükşehirle oluşan Ortahisar ilçemize belediye başkan adayı olduk. 30 Mart’ta oyları bana vermenizi rica ediyorum. Sizlerin ve tüm Trabzonlu hemşerilerimizin desteği ile belediye başkanı olarak hizmet edeceğiz” 

 

SEYMENOĞLU : “AK PARTİYE HER YERDE BÜYÜK BİR TEVECCÜH VAR”


AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu’da seçimlere sayılı günler kaldığını hatırlatarak “ İlçe ilçe gezerek çalışmalarımızı yapıyoruz ve gittiğimiz her yerde ilgi ve teveccüh görüyoruz. Bu AK Parti’ye olan ilgi ve teveccüh. Partimizin bugüne kadar yaptğıı hizmetlere gösterilen teveccüh. Bugüne kadar 7 seçim gördük. Şükürler olsun bütün bu seçimlerde ve refarandumlarda oyumuzu artırarak bugünlere geldik. İnsanımız yapılan hizmetleri görüyor ve takdir ediyor. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diyoruz. 5 yılda Orhan Başkanımızın yaptıkları ortada. Bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehir hepimizin şehri. Bu şehre hizmet veren herkesi görüp takdir etmemiz gerekiyor” dedi.