Başkentte Erdoğan - Trabzon Zirvesi


 Başbakan Erdoğan ekibiyle kahvaltıda buluştu.

Ankara’da AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen buluşmada Trabzon ekibi tam kadro yerini aldı.
 
ANKARA’DA KARADENİZ BULUŞMASI
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Doğu Karadeniz Bölgesinde 5 ilin AK Partili milletvekilleri, AK Parti İl Başkanları, AK Partili Belediye Başkanları ile İl Genel Meclisi Başkanları ve İl Kadın Kolları ile İl Gençlik Kolları Başkanları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
 
TRABZON TAM KADRO
AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen toplantıya Trabzon tam kadro katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Faruk Nafiz Özak,Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu ile Trabzon Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, Kadın Kolları Başkanı Havva Gümüş ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karaoğlu’dan oluşan Trabzon ekibiyle Başbakan Erdoğan’ın özel olarak bir görüşme yapması bekleniyor.
 
NELER GÜNDEME GELECEK ?
Başbakan’ın önüne gelen Trabzon anketi toplantının kaderini belirleyecek.Bu ankette hem partisinin hem de yerel yönetimlerin son durumu hakkında çarpıcı bilgiler var. Yerel seçimlerin de masaya yatırılacağı toplantıda Trabzon’da yapımı devam eden projelerle Akyazı ve Çömlekçi projesi başta olmak üzere önemli projelerin masaya yatırılacağı belirtiliyor.